O firmie

Firma A.T.K. stawia sobie za zadanie kompleksową obsługę klientów w zakresie dostarczania opakowań oraz produktów służących do wysyłki. Najaktywniejszym obszarem działalności naszej firmy są szeroko pojęte opakowania kartonowe, oprócz nich oferujemy każdy rodzaj opakowań, począwszy od folii stretch, taśm samoprzylepnych (PP, PVC) również z nadrukiem firmowym, poprzez folie pęcherzykowe, pianki polietylenowe, taśmy PP spinające, opakowania drewniane, na opakowaniach specjalistycznych z pianek technicznych PE o wysokiej gęstości kończąc.

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne, które pozwalają usprawnić cały proces pakowania oraz zoptymalizować jego koszty - od projektu po realizację . Zapewniamy bardzo dobry serwis, szybkość i ciągłość dostaw. Nasza firma jest w stanie zrealizować prawie każde życzenie Państwa w zakresie pakowania, zabezpieczania i wysyłania produktów.

 

 

Firma A.T.K. działa na śląskim rynku opakowań od 2004 roku. Głównym produktem w naszym asortymencie są opakowania kartonowe - tekturowe. Oferujemy także oprócz opakowań kartonowych (tekturowych) opakowania z innych materiałów. Zapraszamy do zapoznawania się z naszym szerokim wachlarzem produktów.

Pragnąc oferować naszym Klientom wszystkie światowe nowości stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty.

 


Aby zapewnić klientów o wysokiej jakości naszych produktów pracujemy zgodnie z wymaganiami normy ISO PN-EN 9001:2009 i ISO PN-EN 14001:2005