Opakowania w transporcie morskim

Jedną z największych zalet transportu morskiego jest możliwość przewożenia bardzo ciężkich i wielkogabarytowych towarów. Jednak, by przesyłka zniosła tak długą podróż bez szwanku, trzeba ją bardzo dobrze zabezpieczyć. Do tego właśnie służy nasz karton z paletą.

Czym charakteryzuje się transport morski?

O transporcie morskim często mówi się w kontekście porównywania go z drogą powietrzną. Każda metoda przewożenia towarów przez morze lub ocean ma swoje wady i zalety. Zawsze trzeba dokładnie rozważyć, która opcja jest najkorzystniejsza finansowo oraz czasowo.

Niezaprzeczalną zaletą drogi morskiej są gabaryty przesyłek, które można zapakować do kontenera. Jeśli stoimy przed zadaniem transportu dużej ilości sporych wagowo i wymiarowo towarów, transport morski to najlepszy wybór.

Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że ten rodzaj podróży zawsze jest o wiele dłuższy. Więc do transportu morskiego nie nadają się produkty, które szybko się psują. Tutaj lepiej sprawdzi się samolot.

Karton z paletą - podstawa pakowania

Karton z paletą to zdecydowanie najbezpieczniejsza opcja, jeśli chcemy zadbać o bezpieczeństwo towarów w transporcie morskim. Dlaczego? Powodów jest kilka:

  • Bardzo dobra odporność na wilgoć
  • Wytrzymałość – kartony dobrze znoszą obciążenia, można je układać jeden na drugim
  • Bardzo łatwy sposób montażu i demontażu
  • Karton morski jest produktem wielokrotnego użytku
  • Duży wybór wielkości kartonu – doskonałe dopasowanie do rodzaju przewożonego towaru.

Nasze kartony z paletą gwarantują bezproblemowy transport towarów drogą morską. Dokładamy wszelkich starań, by tworzyć produkty wytrzymałe i idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Dokładniejsze informacje dot. opakowań przeznaczonych do transportu morskiego znajdą Państwo na podstronie karton z paletą w dziale opakowań kartonowych.